Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Informarea angajatorului de catre CNPP despre emitere ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Informarea angajatorului de catre CNPP despre emitere decizie pensie

Informarea angajatorului de catre CNPP despre emiterea deciziei de pensionare anticipata partial cu 13.12.2022, presupune incetarea CIM cu aceasta data ori incetarea se va face la data la care angajatul va primi decizia?
andad, utilizator
incetarea se va face la data la care angajatul va primi decizia.