Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Legea 351/2022 este valabila și pentru angajații de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Legea 351/2022 este valabila și pentru angajații de la Alro ...

Legea 351/2022 este valabila și pentru angajații de la Alro Slatina?
Gasiti legea aici: [ link extern ]
Angajatii Alro Slatina nu sunt nominalizati.
Numai daca ati lucrat in turnatorie la Alro.
Nu exista precizare expresa pentru Alro care nu face parte din sectorul ctii. de masini. Produce aluminiu pentru industrie.