avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 598 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Buna seara.Daca datoria este mai mica de 34 500 la un ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Buna seara.Daca datoria este mai mica de 34 500 la un angajat,se ...

Buna seara.Daca datoria este mai mica de 34 500 la un angajat,se poate gasi o solutie de intrare in faliment personal?
Cel mai recent răspuns: Pikylanu , utilizator 22:46, 6 Ianuarie 2023


Pikylanu a scris:

Buna seara.Daca datoria este mai mica de 34 500 la un angajat,se poate gasi o solutie de intrare in faliment personal?MULTUMESC!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adeverinta perioada lucrata gabi0708 gabi0708 In anul 2011, am avut contract individual de munca la o firma care in prezent este falimentata. Cum pot obtine adeverinta pentru perioada lucrata la acea firma? (vezi toată discuția)
Rog sfatul d-voastra - faliment AdrianaStana AdrianaStana Am avut o firma care e in faliment este scos la licitatie sediul firmei compus din 4 camere dar doar 2 au fost trecute in cf.Eu mi-am vandut apartamentul ... (vezi toată discuția)
Firma intrata in faliment . indemnizatie GiuMi GiuMi Buna ziua, Momentan ma aflu in concediu de creștere al copilului pana in Martie 2020 Firma de unde am intrat in acest concediu intr-o luna intra in ... (vezi toată discuția)