Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Buna seara.Daca datoria este mai mica de 34 500 la un ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Buna seara.Daca datoria este mai mica de 34 500 la un angajat,se ...

Buna seara.Daca datoria este mai mica de 34 500 la un angajat,se poate gasi o solutie de intrare in faliment personal?

Pikylanu a scris:

Buna seara.Daca datoria este mai mica de 34 500 la un angajat,se poate gasi o solutie de intrare in faliment personal?MULTUMESC!