Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Cum contest un răspuns, cum se poate anula un ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Cum contest un răspuns, cum se poate anula un document emis ...

Cum contest un răspuns, cum se poate anula un document emis de o institutie?

Raspunsul primit nu doar că este neconform ci dovedeste un abuz in serviciu prin faptul că sau sustras niste documente de la dosar.
Cretu Jan Marian, utilizator
Initial,sesizati oficial conducatorul institutiei
Mulțumesc YNOCENTTA!