avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 698 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... care sunt pasii pentru obtinerea certificatului de ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

care sunt pasii pentru obtinerea certificatului de handicap locomotor ...

care sunt pasii pentru obtinerea certificatului de handicap locomotor

Alte discuții în legătură

Inmatriculare auto persoana cu handicap ralucaluca ralucaluca intrebarea mea este cum as putea inmatricula masina in romania, avand in vedere ca fiul meu minar are handicap grav. daca ar putea cineva sa ma sfatuiasca in ... (vezi toată discuția)
Auto..... ce facilitati exista din punct de dere legal pentru copil cu handicap grav? edelweiss67 edelweiss67 Fiul meu are 11 ani si grad grav de handicap. Autism, retard grav, epilepsie si deficit locomotor. Ma intereseaza posibilitatea achizitionarii unui autoturism, ... (vezi toată discuția)
Bună ziua. vă rog frumos îmi puteți spune daca pot obține ... Maria Sara Maria Sara Bună ziua. Vă rog frumos îmi puteți spune daca pot obține pensie de întreținere la un divorț din culpă comună? Sunt casnică ,nu am venit ,sunt ... (vezi toată discuția)