Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Offshore in Dubai pt cryptomonede si trading ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Offshore in Dubai pt cryptomonede si trading ...

Daca imi fac un offshore in Dubai pt cryptomonede si trading FOREX. Mai sunt sub jurisprudenta Romaniei? De asemenea mai trebuie sa platesc impozit in ROMANIA? Eu stau in Romania mai calatoresc dar stau peste 6 luni de zile in Romania
george-neagu, moderator