avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 527 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Offshore in Dubai pt cryptomonede si trading ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Offshore in Dubai pt cryptomonede si trading ...

Daca imi fac un offshore in Dubai pt cryptomonede si trading FOREX. Mai sunt sub jurisprudenta Romaniei? De asemenea mai trebuie sa platesc impozit in ROMANIA? Eu stau in Romania mai calatoresc dar stau peste 6 luni de zile in Romania
Ultima modificare: Joi, 12 Ianuarie 2023
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Unde platesti impozite cu o firma offshore si cat platesti in romania? dany_c dany_c Salutare, As avea o intrebare daca ma apuc de activitatea de Trading la Bursa(Forex, Fututres, American Stocks). Fac trading din Romania dar firma o vreau sa ... (vezi toată discuția)
Intrebare legata de firmele offshore in special cele din cipru bm2 bm2 Buna ziua, Am o intrebare pt dvs. cata anonimitate ofera firmele din Cipru. De asemenea. Daca te ocupi de activitatea de stocks, options si FOREX trading. ... (vezi toată discuția)
Creeare firma offshore in cipru bm2 bm2 Buna ziua, Am o intrebare pt dvs. cata anonimitate ofera firmele din Cipru. De asemenea. Daca te ocupi de activitatea de stocks, options si FOREX trading. ... (vezi toată discuția)