avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 597 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pot beneficia de continuitate în muncă daca schimb ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pot beneficia de continuitate în muncă daca schimb un loc de ...

Pot beneficia de continuitate în muncă daca schimb un loc de muncă?
Cel mai recent răspuns: Simona radu , utilizator 06:45, 13 Ianuarie 2023
Da, daca intre data incetarii activitatii la vechiul angajator si data inceperii activitatii la noul angajator nu exista diferente.
Mulțumesc mult pentru răspuns!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Stimulent de insertie iuliancico iuliancico Bună ziua. As vrea sa știu dacă stimulentul de inserție se ma acorda la schimbarea locului de munca, adică alt angajator decât cel de dinaintea ... (vezi toată discuția)
Stimulent de insertie gabrielaCraciun26 gabrielaCraciun26 Buna dimineata!Va rog ajutatima si pe mine cu un raspuns. De la data de 1 august am decis sa ma intorc la servici pentru a beneficia de acel stimulet de ... (vezi toată discuția)
Schimbare loc de munca RoxanagabrielaR RoxanagabrielaR Am depus dosarul pentru stimulent , dar intre timp nu mai sunt multumita de locul de munca care il am daca doresc sa.l schimb pot sau afecteaza cu ceva la ... (vezi toată discuția)