Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pot beneficia de continuitate în muncă daca schimb ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pot beneficia de continuitate în muncă daca schimb un loc de ...

Pot beneficia de continuitate în muncă daca schimb un loc de muncă?
Da, daca intre data incetarii activitatii la vechiul angajator si data inceperii activitatii la noul angajator nu exista diferente.
Mulțumesc mult pentru răspuns!