avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 514 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Care este nivelul studiilor pentru angajare șef ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Care este nivelul studiilor pentru angajare șef serviciu apa-canal?Postul ...

Care este nivelul studiilor pentru angajare șef serviciu apa-canal?Postul este in cadrul unei primarii de comuna și este funcție contractuala.
Cel mai recent răspuns: ioana2122 , utilizator 15:41, 17 Ianuarie 2023
Studii superioare.
Îmi puteți spune un articol de lege care spune asta?
Sau din ce lege ma pot informa exact?

Aurora Safcea a scris:

Studii superioare.

Legea 153/2017
Îmi puteți indica un articol exact?
Am găsit doar cu referire la modul general in Capitolul 2!

Aurora Safcea a scris:

Legea 153/2017

Ultima modificare: Marți, 17 Ianuarie 2023
ioana2122, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Organigrama si statul de functii - administratie publica mihaita10 mihaita10 Buna ziua, 1) Am fost functionar public, incadrat inspector la biroul resurse umane, mi- am dat demisia din functionar public, am dat concurs pe un post ... (vezi toată discuția)
Salar diferentiat andreeapanican andreeapanican Buna ziua! sunt personal contractual , arhivar mai precis si vreau sa stiu daca aceea modificare a codului muncii referitoare la salariul diferentiat se aplica ... (vezi toată discuția)
Exercitarea unei functii de conducere cu caracter temporar. ContSters497447 ContSters497447 Buna ziua, Va rog sa ma lamuriti, daca este posibil, cu urmatoarea problema: Incepand din luna decembrie 2015 sunt angajatul DASC Lugoj in functia de ... (vezi toată discuția)