Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua.Întrebare:pentru un contract part time de 7 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua.Întrebare:pentru un contract part time de 7 ore ce ...

Buna ziua.Întrebare:pentru un contract part time de 7 ore ce salariu trebuie platit(este o suma calculată în functie de salariul minim,sau se plateste orice sumă agreată intre angajat și angajator?).Care sunt costurile platite de angajator în acest caz?Mulțumesc.
Minim 2625 lei brut

Detalii costuri
[ link extern ] /