Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Numere de inmatriculare verzi - care sunt beneficiile ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Numere de inmatriculare verzi - care sunt beneficiile reale? ...

Numere de inmatriculare verzi - care sunt beneficiile reale?

Acest articol www.avocatnet.ro/articol_606... ".

Concret care este realitatea beneficiilor la momentul actual (inceput de 2023)? Multumesc.
Chiar daca actualmente benficiile sunt evidentierea in trafic,acordare parcare gratuita,etc,aceste facilitati in scurt timp se vor disipa,asa cum s-a intamplat cu facilitatea incarcarii gratuite initial, care actualmente este cu plata
De exemplu parcarea gratuita in Bucuresti, este supusa vreunor conditii in plus, sau e suficient ca ai numere verzi? A fost deja pusa o limita cand sa expire aceasta facilitate sau este inca nedefinita (chiar daca poate veni in orice zi)?