Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Am o întrebare...îmi trebuie la notar sa dau o ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Am o întrebare...îmi trebuie la notar sa dau o declarație ...

Am o întrebare...îmi trebuie la notar sa dau o declarație pe propria răspundere ca nu dețin și nu am deținut nici un bun imobil sau alt soi de proprietate...în condițiile în care am handicap de gradul 1 cu însoțitor pot beneficia de reducere...și dacă da sau doar la anumiți notari...știți vreunul în sectorul 6?
Rezulta din evidenta fiscala daca ati detinut bunuri imobile