Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună seara,dacă am o calificare de la 17 ani, care a ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună seara,dacă am o calificare de la 17 ani, care a fost făcută ...

Bună seara,dacă am o calificare de la 17 ani, care a fost făcută la locul de munca cu durata de 9 luni se poate considera vechime ?cele 9 luni ptr perioada de pensionare.
~ Conținut șters la cerere ~