avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 535 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună seara,dacă am o calificare de la 17 ani, care a ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună seara,dacă am o calificare de la 17 ani, care a fost făcută ...

Bună seara,dacă am o calificare de la 17 ani, care a fost făcută la locul de munca cu durata de 9 luni se poate considera vechime ?cele 9 luni ptr perioada de pensionare.
Cel mai recent răspuns: dragoiu bogdan alexandru , utilizator 21:11, 31 Ianuarie 2023
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Curs de calificare la locul de munca = vechime in munca? ioana_livia ioana_livia buna dimineata. mama a facut cursul de calificare in meseria de sudor, la locul de munca, acest curs avand durata de 9 luni. intrebarea mea este, aceste 9 luni ... (vezi toată discuția)
Pensie anticipata magdalenaioana magdalenaioana Sunt nascuta in 09.05.1960, am 17 ani de grupa a 2-a si 33 de ani vechime. Cand ma pot pensiona anticipat? Multumesc. (vezi toată discuția)
Pensionar grad iii cu drept de munca 4 ore costachegoga costachegoga Buna ziua ! Ma numesc costache elena si sunt pensionat grad III .=D>Am gasit ulterior un loc de munca unde sunt angajata cu contract de munca 4 ore.De luna ... (vezi toată discuția)