Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Solicitare consilere juridica. Doresc sa infiintez o ...
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Solicitare consilere juridica. Doresc sa infiintez o sectie productie lichior si ...

Buna seara. Doresc sa infiintez o sectie productie lichior si am nevoie de consiliere juridica. Am rugamintea sa imi transmiteti daca aveti expertiza in acest domeniu, pentru o eventuala colaborare. Multumesc!
Regulamentul forumului interzice acest gen de recomandari. Daca doriti consiliere dati clik pe butonul "consultanti", va alegeti persoana dorita care daca este disponibila, va poate consilia contracost.