Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Caut un avocat bun care sa se ocupe de un caz legat de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Caut un avocat bun care sa se ocupe de un caz legat de energia ...

Caut un avocat bun care sa se ocupe de un caz legat de energia electrică ,debranșare ,lipsa cooperări după plata plus învinuire pe nedrept de sustragere energie electrică.
De preferat din Brașov -Sacele
Trebuie sa va adresati baroului din judetul dvs.
Regulamentul forumului interzice sa facem recomandari.
Puteti da clik pe butonul consultanti si va alegeti persoana dorita, care daca este disponibila, va poate reprezenta, contracost.
Mulțumesc de răspuns. Dar în ce calificare trebuie sa.fiwnacel avocat in legătură cu ce am descris mai sus ?

POPA GHEORGHE a scris:

Trebuie sa va adresati baroului din judetul dvs.
Regulamentul forumului interzice sa facem recomandari.
Puteti da clik pe butonul consultanti si va alegeti persoana dorita, care daca este disponibila, va poate reprezenta, contracost.

Avocat cu rezultate bune in cauze similare.