Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am și eu un certificat de acționar numărul 4138 ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am și eu un certificat de acționar numărul 4138 Societatea ...

Am și eu un certificat de acționar numărul 4138
Societatea de construcții CCCF BUCUREȘTI
Trebuie sa va adresati Depozitarului central. Gasiti informatii aici: [ link extern ] /