Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... De ce, de pe mobil nu exista optiune pentru acces ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

De ce, de pe mobil nu exista optiune pentru acces gratuit pentru ...

De ce, de pe mobil nu exista optiune pentru acces gratuit pentru nicio sectiune?, asa cum este el, cu articole de acum o luna.
fiti mai lamurit