Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna. Lucrez 15/24 pe un salariu net de 2000 lei. Este ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna. Lucrez 15/24 pe un salariu net de 2000 lei. Este legal? ...

Buna. Lucrez 15/24 pe un salariu net de 2000 lei. Este legal? Daca comentez ceva sunt dat afara.
La ITM fac plângere degeaba.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Asta cam asa e. Cautati alt job
Nu faceti plangere degeaba ...afirmatii nefondate se pot lansa de catre toti .. eu va pot contrazice su multe exemple de la ITM-urile care au solutionat favorabil petitiile.
Nu sunt afirmații nefondate. Unde credeți că cinează mai marii ITM ului de la mine din Județ.? Și cu cine ? Va spun eu. Cu angajatorul meu, așa că.....

Cornel Vasile a scris:

Nu faceti plangere degeaba ...afirmatii nefondate se pot lansa de catre toti .. eu va pot contrazice su multe exemple de la ITM-urile care au solutionat favorabil petitiile.

Din pacate pentru dvs , sunt si foruri superioare ITM-ului unde puteti sesiza.q

Credetu ca o masa cu ei rezolva problema acelui angajator ? .. retoric vorbesc .
Cornel Vasile, Consilier juridic