Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Diurnele si cheltuielile cu delegatiile se declara în ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Diurnele si cheltuielile cu delegatiile se declara în d122?

Buna ziua
Diurnele si cheltuilile cu delegatiile se declara in declaratie 112 si care sunt conditiile si care sunt cele 2 plafoane ?
Multumesc
george-neagu, moderator