Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... pentru demolarea unui gard vechi construit din plasa ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

pentru demolarea unui gard vechi construit din plasa de sârma ...

pentru demolarea unui gard vechi construit din plasa de sirma si stilpi din beton fara fundatie si construirea unui gard nou cu fundatie de 10 cm de la pamint cu stilpi din teava si tabla inte , e nevoie de autorizatie de constructie
mentionez gardul este situat in spatele casei cu o lungime de 40ml
Ascultați un sfat! Mergeți la primărie și să vă spună ei, exact, dacă trebuie autorizație.
Daca executati constructie cu alt aspect si din alte materiale este necesar sa obtineti autorizatie de construire