Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Am o nelămurire, dacă știe cineva... Am incercat sa ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Am o nelămurire, dacă știe cineva... Am incercat sa îmi scot ...

Am o nelămurire, dacă știe cineva...
Am incercat sa îmi scot cazierul pe site-ul ghișeul.ro și îmi spune că nu pot scoate cazierul pentru că figurez cu mențiuni.
Am avut în tinerețe ceva probleme , dar nu cu condamnări , probabil amenzi și am mai scos de atunci cazierul de mai multe ori de la ghișeu, deci nu înțeleg care ar fi cauza.
Este hazardat sa ne pronunutam
Motivul il puteti afla deplasandu-va personala la serviciul respectiv si solicitand relatii
Amenda penala este tot o condamnare. Deci din acest motiv figurati cu mentiuni si nu il puteti scoate de pe site.
Am înțeles! Mulțumesc

Mihăilă Sebastian a scris:

Amenda penala este tot o condamnare. Deci din acest motiv figurati cu mentiuni si nu il puteti scoate de pe site.