avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 599 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Am o nelămurire, dacă știe cineva... Am incercat sa ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Am o nelămurire, dacă știe cineva... Am incercat sa îmi scot ...

Am o nelămurire, dacă știe cineva...
Am incercat sa îmi scot cazierul pe site-ul ghișeul.ro și îmi spune că nu pot scoate cazierul pentru că figurez cu mențiuni.
Am avut în tinerețe ceva probleme , dar nu cu condamnări , probabil amenzi și am mai scos de atunci cazierul de mai multe ori de la ghișeu, deci nu înțeleg care ar fi cauza.
Cel mai recent răspuns: Stoicescu73 , utilizator 09:55, 22 Martie 2023
Este hazardat sa ne pronunutam
Motivul il puteti afla deplasandu-va personala la serviciul respectiv si solicitand relatii
Amenda penala este tot o condamnare. Deci din acest motiv figurati cu mentiuni si nu il puteti scoate de pe site.
Am înțeles! Mulțumesc

Mihăilă Sebastian a scris:

Amenda penala este tot o condamnare. Deci din acest motiv figurati cu mentiuni si nu il puteti scoate de pe site.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Intrebare? norbi123 norbi123 Am fost acum 8 luni acuzat de talharie s-au facut cercetari am fost la declaratzii am fost la parchet si de acolo am primit o hartie ca am fost scos de sub ... (vezi toată discuția)
Cazier judiciar DCristianC DCristianC Dupa cat timp se sterge cazierul judiciar? Va multumesc! (vezi toată discuția)
Apar in cazierul din romania faptele din germania ? Vali francisc Vali francisc Buna ziua . Intrebarea mea este daca apare in cazierul din romania condamnarile din germania . Dupa lege aparea dar stie cineva mai precis fiind in situatia ... (vezi toată discuția)