Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Buna ziua, am nevoie de o lamurire la urmatoarea ...
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Buna ziua, am nevoie de o lamurire la urmatoarea speta. S-a facut ...

Buna ziua, am nevoie de o lamurire la urmatoarea speta.
S-a facut o licitatie deschisa pt un acord cadru de furnizare alimente,iar operatorii economici care s-au clasat pe primele 5 locuri ( din 10 ) au castigat furnizarea anumitor produse. Acum noi am invitat operatorii economici, toti cei 10 pe data de 28.02.2023 la ora 11 sa se prezinte la semnat acordul cadru si respectiv contractele subsecvente cu cei castigatori.
Acum intrebarea mea este:
Daca noi am pregatit si inregistrat de azi 27.02.2023 atat acordul cadru cat si contractele subsecvente ,ca maine doar sa fie semnate si am si specificat la finalul contractului subsecvent cat si acordului cadru ca data semnarii este 28.02.2023.
Vreau sa stiu daca este in regula ?

Va multumesc anticipat,
Imi poate raspunde cineva va rog frumos la intrebarea mea de mai sus ?