Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua, va rog sa imi spuneti daca o asociație de ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua, va rog sa imi spuneti daca o asociație de proprietari nu are cont ...

Buna ziua, va rog sa imi spuneti daca o asoc de prop nu are cont bancar cum se procedeaza pt a elibera certf de valid a datorie(pt acel aj de 1400 lei) si in ce cont vor fi virati acele ajutoare in conditiile acestea. Multumesc.
Pai in ce cont sa se vireze dc nu aveti??
Asociatia este obligata sa aibe cont bancar...sa nu luati vreo amenda.
Indrumati beneficiarul sa isi plateasca macar lumina. Merge la posta cu factura de la lumina,in origina, cu cardul si buletinul.
Eu le-am atras atentia. Ca administrator nu pot sa le fac eu contul bancar, din pacate.