avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 518 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua, sunt administrator asociatie de proprietar. ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua, sunt administrator asociatie de proprietar. Am primit, ...

Buna ziua, sunt administrator asociatie de proprietar. Am primit, ca administrator, 3 certificate de validare; normal ca s-au terminat. Cum procur altele: merg la xerox sa multiplic ce am primit (desi oamenii accepta doar cele emise, nu vor copii alb-negru pe A4)? Ma adresez oficiului postal? Nimeni nu a dat informatii complete administratorilor de condominiu!
Cel mai recent răspuns: migaste , utilizator 05:49, 11 Martie 2023
1 din 3 utilizatori consideră
acest răspuns util
Mergeti si copiati-le la Xerox.
Daca omu' nu vrea sa le primeasca, sa fie sanatos. Faza este ca copiile sunt primite, doar daca sunt completate corect de catre asociatie. Ne-am invatat prea mult cu TV color, acum vrem doar super/ultra HD...
Ultima modificare: Vineri, 10 Martie 2023
Adam Grecu, utilizator
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Multumesc pt raspuns le-am facut color. Ieri am primit si indicatiile pretioase de la Posta romana, o zi buna

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Verificare autenticitate document costea2014 costea2014 Am fost asociat într-o societate cu alte 3 persoane, eu având 40 % din capitalul social. Doi asociaţi au solicitat într-o aşa numită AGA, cu ... (vezi toată discuția)
Plata facturilor de utilitati vselin09 vselin09 buna ziua . am o intrbare legata de plata facturilor de utilitati , in cazul de fata apa rece. daca furnizorul nu trimite factura originala, trimite ... (vezi toată discuția)