Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua, sunt administrator asociatie de proprietar. ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua, sunt administrator asociatie de proprietar. Am primit, ...

Buna ziua, sunt administrator asociatie de proprietar. Am primit, ca administrator, 3 certificate de validare; normal ca s-au terminat. Cum procur altele: merg la xerox sa multiplic ce am primit (desi oamenii accepta doar cele emise, nu vor copii alb-negru pe A4)? Ma adresez oficiului postal? Nimeni nu a dat informatii complete administratorilor de condominiu!
Mergeti si copiati-le la Xerox.
Daca omu' nu vrea sa le primeasca, sa fie sanatos. Faza este ca copiile sunt primite, doar daca sunt completate corect de catre asociatie. Ne-am invatat prea mult cu TV color, acum vrem doar super/ultra HD...
Adam Grecu, utilizator
Multumesc pt raspuns le-am facut color. Ieri am primit si indicatiile pretioase de la Posta romana, o zi buna