Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună seara O întrebare am și eu către dv și o ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună seara O întrebare am și eu către dv și o lămurire ...

Bună seara
O întrebare am și eu către dv și o lămurire
Am un teren de 2700mp
Accesul la teren se face din strada principala pe un drum de 3 metri lățime și lungime de 100 de metri
Deci ca să ajungi undei deschiderea mare este nevoi sa mergi pe acest drum de 3m lățime cu 100m lungime este drumul nostru nui drum de servitute
Acu nelămurire și întrebarea por construi ceva pe acel sau nu

Multumesc
cereti de la primarie certificat de urbanism si veti afla raspunsul.