Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... buna vreau si eu sa accesez fonduri europene ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

buna vreau si eu sa accesez fonduri europene nerambursabile dar ...

buna vreau si eu sa accesez fonduri europene nerambursabile dar nu stiu cum trebuie sa arate exact un proiect are cineva un model.
Multumesc anticipat.
Bună ziua,

N-ați spus nici măcar în ce domeniu ați vrea să le folosiți. Accesarea fondurilor europene este o chestiune mult mai complicată decât pare că vă închipuiți și presupune întocmirea unei documentații pentru care nimeni, nici să vrea, n-o să vă dea model pe un forum.
in domeniul medical-o clinica privata