avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 692 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună seara Rog cunoscătorii să îmi spună. Mama ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună seara Rog cunoscătorii să îmi spună. Mama mea este pensionară ...

Bună seara
Rog cunoscători să îmi spună.
Mama mea este pensionară de 4 luni pensia fiind de 1125 lei asta însemnând ca beneficiază de card de alimente și card energie, dar nu a primit nimic pîna acum.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:29, 30 Martie 2023
Vedeti acest link
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună seara.eu sunt pensionar pe caz de boală, am 1125 lei pensie ... Jaetel Jaetel Bună seara.Eu sunt pensionar pe caz de boală, am 1125 lei pensie și locuiesc împreună cu mama care are o pensie de 1125 lei am dat declaratie pe proprie ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! mama mea in varsta de 76 de ani primeste pensie de ... zelinke zelinke Buna ziua! Mama mea in varsta de 76 de ani primeste pensie de urmas dupa tata, 1150 de lei. Nu a primit nici card de energie si nici card social pentru ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, pentru un cetatean strain (italia) cu carte de rezidenta ... ghiumusa ghiumusa buna ziua, pentru un cetatean strain (Italia) cu carte de rezidenta permaneneta, cu pensie minima 1125 lei,este eligibil sa primeasca cardul sprijin pentru ... (vezi toată discuția)