Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună seara Rog cunoscătorii să îmi spună. Mama ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună seara Rog cunoscătorii să îmi spună. Mama mea este pensionară ...

Bună seara
Rog cunoscători să îmi spună.
Mama mea este pensionară de 4 luni pensia fiind de 1125 lei asta însemnând ca beneficiază de card de alimente și card energie, dar nu a primit nimic pîna acum.
Vedeti acest link
[ link extern ] /