Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna, in urma cu 2 ani am fost “vizitat” de ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna, in urma cu 2 ani am fost “vizitat” de mascati pe motiv ...

Buna, in urma cu 2 ani am fost “vizitat” de mascati pe motiv ca dețin arme și muniție aferentă.
Evident că nu a fost așa și am primit anu trecut o notificare cum ca dosarul este clasat și ca nu am fost găsit vinovat. Mi-a fost frica atunci sa înaintez să văd cine a fost și nici nu prea eram curios, însă stand așa in casa mi-a venit curiozitatea cum de s-a ajuns acolo, probabil trebe sa fie arhivat undeva, întrebarea este dacă pot intra in posesia acelor informații ?
Puteti solicita relatii la prim procurorul parchetului care a solutionat cauza