Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua, Am depus contestație proces verbal și a ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua, Am depus contestație proces verbal și a fost respinsă ...

Buna ziua,
Am depus contestație proces verbal și a fost respinsă
Eu nu am ridicat niciodată permisul
Mai trebuie sa ma prezint la politie?
Va prezentați să vă luați permisul după ce expiră suspendarea. La poliția din județul unde vi s-a eliberat permisul.