Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună seara....sunt în concediu de risc maternal și ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună seara....sunt în concediu de risc maternal și as dori ...

Bună seara....sunt în concediu de risc maternal și as dori sa știu dacă pot beneficia de voucherele de sărbători și eu ca ceilalți colegi ai mei....
Lucrati in sectorul privat sau bugetar?