avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 511 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună seara....sunt în concediu de risc maternal și ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună seara....sunt în concediu de risc maternal și as dori ...

Bună seara....sunt în concediu de risc maternal și as dori sa știu dacă pot beneficia de voucherele de sărbători și eu ca ceilalți colegi ai mei....
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 08:12, 2 Aprilie 2023
Lucrati in sectorul privat sau bugetar?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Tichete de vacanta Vali14 Vali14 Buna ziua. Am cautat informatii pe internet dar nu gasesc. Trebuie sa am o anumita vechime la locul actual de munca, sa pot primi tichete de vacanta? Concediul ... (vezi toată discuția)
Mi se modifica si mie salariul brut daca legea a intrat in vigoare de la 1 .01.2018 Luminita1234 Luminita1234 Buna ziua eu sunt gravida in 4 luni luna trecuta am avut concediu de odihna 3 zile pana pe 3 ianuarie 2018 dupa am intrat in concediu de boala obisnuita cod ... (vezi toată discuția)
Voucherele de vacanta se dau pentru toti bugetarii? carmenssto carmenssto Buna ziua, Sunteti amabili sa imi spuneti, daca angajatii (bugetari) unei Directii, din cadrul Primariei Sectorului x din Bucuresti, au dreptul la vouchere ... (vezi toată discuția)