Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Deducere masa calda oferita angajatilor
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Deducere masa calda oferita angajatilor

Deducere din impozit sau cum se poate face?
Bună ziua! Am deschis recent un fast food și as vrea sa oferim una sau doua mese calde,angajaților! Cum pot apărea produsele consumate de ei, în contabilitate, ? Sau cum se face acea deducere din impozit pentru hrana! Menționez ca nu doresc sa achiziționez bonuri de masa! Mulțumesc,anticipat!
george-neagu, moderator