Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... existenta certificatului de handicap poate duce la ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

existenta certificatului de handicap poate duce la incetarea ...

existenta certificatului de handicap poate duce la incetarea raportului de serviciu al unui ofiter ? am certificat de handicap nu de invaliditate
Numai medicul de specialitate se poate pronunta si acorda "apt de munca"