Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... buna seara, rog cunoscatorii in domeniu sa-mi ofere si ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

buna seara, rog cunoscatorii in domeniu sa-mi ofere si mie putina ...

buna seara, rog cunoscatorii in domeniu sa-mi ofere si mie putina lumina... daca tatal este viceprimar al unei comune fiil/fiica poate sa fie ofiter al starii cilvile la aceeasi primarie...?
Multumesc anticipat!
Da, cu condiția ca între cei doi să nu existe relații directe de subordonare.