Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Urmari accident parcare magazin? Am facut un accident ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Urmari accident parcare magazin? Am facut un accident seara intr-o ...

Urmari accident parcare magazin?
Am facut un accident seara intr-o parcare de magazin comercial de singurele pagube rezultate au fost catre propriul meu vehicul si un stalp al parcarii.Am chemat un echipaj de politie sa constate accidentul am dat asigurarea unui paznic și m am dus la accidente usoare unde am primit certificatul de reparare.Intrebarea mea este ce vor face politisti de la accidente usoare daca o sa deschida o ancheta unde sa imi ia permisul sau nu stiu chiar dacă o sa platesc daunele aduse magazinului din propriul buzunar.
Nu vad vreun motiv pentru a vi se reține permisul. Magazinul va fi despăgubit de către societatea de asigurare.