Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Cum aș putea găsi un avocat pt a-mi putea recupera ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Cum aș putea găsi un avocat pt a-mi putea recupera banii pe ...

Cum aș putea găsi un avocat pt a-mi putea recupera banii pe care i-am investi în bitconi țin să menționez că firma este înregistrată pe Anglia.
Dacă e o firma care exista, e serioasa. Înmatriculată în UK atunci doar un avocat englez va poate ajuta..Daca.e o înșelăciune.puteti face mo plângere penala în tara cu șanse relativ mici de succes.Depinde care e problema dvs, au dispărut cu banii ,a scăzut valoarea cripto monedei , depinde de ce contract ați semnat și ce clauze cuprindea etcetc.
Este posibil sa fi fost victima unei înșelăciuni.

E ceva mult mai complicat decât pare...

Ce suma ati investit?
Când ați înțeles ca nu luați banii?

București 2023
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Ma făcut sa dau banii cu semnătura vă rog să mă ajutați dacă puteți sunt într-o situație disperată
8250 euro. Mai grav este ca băiatul meu cel mic a investit banii și acum are datorii de 3000 euro
Si unde e inselaciunea? Cine v-a inselat si cu ce?
Baiatul v-a furat banii?