avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 519 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... In sectiunea cu ultimele discutii apare o prima pagina ...
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

In sectiunea cu ultimele discutii apare o prima pagina cu discutii ...

In sectiunea cu ultimele discutii apare o prima pagina cu discutii deschise in ziua respectiva, apoi o pagina cu discutii din 26.03.2023, urmata de o pagina cu discutii din 31.03.2023.
Ca timp, intre pagina 1 si pagina 4 exista intervale mari care nu par a fi acoperite cu discutii.
Este necesara o pozitionare corecta, in ordinea deschiderii discutiilor, pentru a nu se scapa din vedere unele dintre discutii cand este vorba de comentarii.
Situatia dureaza de ceva timp.
Ce browser folosiți și de pe ce accesați forumul - laptop/PC sau telefon?
Crome, PC si telefon.
S-a rezolvat.
Mulțumim pentru feedback.

---
Completez, poate e de folos și altora:
S-a rezolvat prin golirea memoriei cache și a fișierelor cookies. Nu era o problemă tehnică a avocatnet.ro.
Ultima modificare: Joi, 20 Aprilie 2023
Manuela Rășină, administrator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

De ce subiectele/articolele primite prin newsletter, si care ... SimonescuC SimonescuC De ce subiectele/articolele primite prin newsletter, si care sunt gratuite, nu le regasesc postate in sectiunea articole, submeniul acces gratuit? Regasesc ... (vezi toată discuția)
O mica problema cu alertele si emailurile de sistem Alin Popescu Alin Popescu Buna seara, In ultimele 24 de ore am inregistrat o problema care a afectat alertele (mesaje noi in forum, mesaje private, etc) trimise utilizatorilor, ... (vezi toată discuția)
Nu reusesc sa-mi vizualizez mesajele pe yahoo! avTodincaVeronica avTodincaVeronica De cateva zile, daca intru pe adresa de yahoo si incerc sa vad ce mesaje am primit de la avocatnet.ro, nu imi apare nimic si nu pot sa le vizualizez. Jos ... (vezi toată discuția)