Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... In sectiunea cu ultimele discutii apare o prima pagina ...
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

In sectiunea cu ultimele discutii apare o prima pagina cu discutii ...

In sectiunea cu ultimele discutii apare o prima pagina cu discutii deschise in ziua respectiva, apoi o pagina cu discutii din 26.03.2023, urmata de o pagina cu discutii din 31.03.2023.
Ca timp, intre pagina 1 si pagina 4 exista intervale mari care nu par a fi acoperite cu discutii.
Este necesara o pozitionare corecta, in ordinea deschiderii discutiilor, pentru a nu se scapa din vedere unele dintre discutii cand este vorba de comentarii.
Situatia dureaza de ceva timp.
Ce browser folosiți și de pe ce accesați forumul - laptop/PC sau telefon?
Crome, PC si telefon.
S-a rezolvat.
Mulțumim pentru feedback.

---
Completez, poate e de folos și altora:
S-a rezolvat prin golirea memoriei cache și a fișierelor cookies. Nu era o problemă tehnică a avocatnet.ro.
Manuela Rășină, administrator