Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Solutia pe scurt: Admite în parte cererea. Obligă ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Solutia pe scurt: Admite în parte cererea. Obligă pârâta ...

Solutia pe scurt: Admite în parte cererea. Obligă pârâta către reclamant la plata sporului de 150% pentru un număr de 190 de ore lucrate în timpul repausului săptămânal, a sporului de 100% pentru un număr de 60 de ore lucrate în zile de sărbători legale, în perioada 1 ianuarie 2021-2 iunie 2022. Respinge pentru rest acţiunea ca neîntemeiată. Compensează cheltuielile de judecată efectuate de părţi. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare, cale de atac care se depune la Tribunalul Bucureşti, Secţia a VIII-a. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 14.12.2022.
Document: Hotarâre 7755/2022 14.12.2022
Am făcut apel și nici pana în ziua de azi nu avem nici un răspuns știți cam cât durează?
Despre înaintarea dosarului se fac mențiuni în sistemul informatic. .. ati verificat pe portalul instantelor ?