Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna Daca am facut autorecenzarea in 2 mai 2022 pot sa ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna Daca am facut autorecenzarea in 2 mai 2022 pot sa beneficiez ...

Buna
Daca am facut autorecenzarea in 2 mai 2022 pot sa beneficiez de ziua libera in 2 mai 2023 daca nu am solicitat-o pana acum?
Multumesc
da, data de 02.05.2023 este ultima zi in care mai puteti beneficia de acest drept.