avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 638 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna Daca am facut autorecenzarea in 2 mai 2022 pot sa ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna Daca am facut autorecenzarea in 2 mai 2022 pot sa beneficiez ...

Buna
Daca am facut autorecenzarea in 2 mai 2022 pot sa beneficiez de ziua libera in 2 mai 2023 daca nu am solicitat-o pana acum?
Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:57, 24 Aprilie 2023
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
da, data de 02.05.2023 este ultima zi in care mai puteti beneficia de acest drept.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua! in aprilie anul acesta am beneficiat de ziua libera ... OanaElena2309 OanaElena2309 Buna ziua! In aprilie anul acesta am beneficiat de ziua libera pentru autorecenzare. In octombrie urmeaza sa incep un nou contract de munca la o noua companie. ... (vezi toată discuția)
Daca am efectuat autorecenzarea pe 3 mai 2022, pot solicita zi ... nicusan nicusan Daca am efectuat autorecenzarea pe 3 mai 2022, pot solicita zi libera pe 03.06.2023 daca fac cererea pt acordare zi libera pana pe 3 mai 2023, adica in ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, in legatura cu ziua libera pentru autorecenzare, daca ... sorina-mihaela.dinu sorina-mihaela.dinu Buna ziua, In legatura cu ziua libera pentru autorecenzare, daca un angajat are mai multe locuri de munca in decursul acestui an, el poate beneficia de ziua ... (vezi toată discuția)