Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract de munca suspendat art. 52 lit. b Codul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract de munca suspendat art. 52 lit. b Codul muncii. Buna ...

Contract de munca suspendat art. 52 lit. b Codul muncii.

Buna ziua, In cazul unui CIM suspendat in baza art 52 lit. b CM, un executor trimite infiintare poprire, insa la data primirii exista raport juridic, insam CIM ul este suspendat, am obligatia de a infiinta poprire chiar daca nu datorez sume de bani? Multumesc!
Poprirea este deja infiintata , dvs anuntati executorul ca are c.i.m. suspendata pana la data de ...