Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Vanzarea dupa succesiune intra in venitul calculat ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Vanzarea dupa succesiune intra in venitul calculat ...

Vanzarea apartamentului dupa succesuune intra in venitul calculat pentru pensia de intretinere?
Nu, în pensie intra venitul permanent nu veniturile ocazionale vânzare cumpărare de imobile moșteniri din succesiuni donații.
Venituri permanente inseamna leafa.atat