Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Contract de inchiriere - Asociatie de proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Contract de inchiriere - Asociatie de proprietari

Buna ziua, sa prelungit perioada de inchiriere a contractul de inchiriere pentru sediul asociatiei prin act aditional.
Va rog care sunt actele necesare la Judecatorie pentru Incheiere ? doar actul aditional si o cerere ? Multumesc
george-neagu, moderator
Cerere+act aditional parte integranta din contract