Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună. Soțul meu este girant la cineva și acea ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună. Soțul meu este girant la cineva și acea persoana nu ...

Bună. Soțul meu este girant la cineva și aceea persoana nu a plătit banca !! La sotu i se retine o anumita suma din salar și ii este blocat contul .Cum as putea rezolva ca sa nu mai aibă oprirea aia pe salar , sa nu plătească el în locul altcuiva
Plateste in locul aluia ca ăsta e rolul girantului.
Ca sa recupereze, nu are ce sa faca decat sa il cheme in judecata pe cel pe care l-a girat.