Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dețin un Contract de vânzare-Cumpararein care ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dețin un Contract de vânzare-Cumpararein care specifica ca ...

Dețin un Contract de vânzare-Cumpararein care specifica ca doar casa și pământ de sub ea îmi aparține iar restul trece în proprietatea statului. Ce este de făcut ?
Trebuie sa obțineți Ordinul prefectului