Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Am RCA la Euroins ,ce trebuie să fac ?
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Am RCA la Euroins ,ce trebuie să fac ?

polita este valabila pana in data de 08.09.2023, Incepand cu data de 9 sept va trebui sa aveti polita incheiata la o alta societate de asigurari
asta știu ,dar cum îmi recuperez banii ? eu am asigurare Euroins și după data de 8 sept 2023 .sau am pierdut banii ?
Depuneți cerere de rambursarea sumei la FGA.