avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 192 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Am RCA la Euroins ,ce trebuie să fac ?
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Am RCA la Euroins ,ce trebuie să fac ?

Am RCA la Euroins ,ce trebuie să fac ?
Cel mai recent răspuns: Laszlo Bicsak , Alte profesii 12:18, 18 Iunie 2023
polita este valabila pana in data de 08.09.2023, Incepand cu data de 9 sept va trebui sa aveti polita incheiata la o alta societate de asigurari
asta știu ,dar cum îmi recuperez banii ? eu am asigurare Euroins și după data de 8 sept 2023 .sau am pierdut banii ?
Depuneți cerere de rambursarea sumei la FGA.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Valabilitate rca euroins??? tiberiu448 tiberiu448 Bună ziua! Ce se întâmplă acum cu cei care au RCA făcut la euroins pe un an de zile mai este valabil sau nu??? Mulțumesc! (vezi toată discuția)
Bună ziua,recent am vandut o mașină la care aveam asigurare ... MariaCristina2009 MariaCristina2009 Bună ziua,recent am vandut o mașină la care aveam asigurare la Euroins valabila pana la 02.02.2024.Imi pot recupera banii pe lunile ramase în baza ... (vezi toată discuția)
Va rog să mă ajutați cu un răspuns, m-am judecat cu firma ... Mladinoiu Mladinoiu Va rog să mă ajutați cu un răspuns, m-am judecat cu firma de asigurări Euroins la care cei de la Euroins mi-au oferit o sumă de bani cu care am fost de ... (vezi toată discuția)