Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Ce demersuri să fac dacă un vecin mă amenința că ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Ce demersuri să fac dacă un vecin mă amenința că mă omoară? ...

Ce demersuri să fac dacă un vecin mă amenința că mă omoară?
Faceti o plangere la politie pentru amenintare. Daca aveti si martori ar fi bine.
Mulțumesc frumos!

Mihail Croitoru a scris:

Faceti o plangere la politie pentru amenintare. Daca aveti si martori ar fi bine.

Sesizati oficial poltia teritoriala,faceti dovada amenintarilor