avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Daca in urma unui proces de partaj judiciar, mi s-au ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Daca in urma unui proces de partaj judiciar, mi s-au atribuit ...

Daca in urma unui proces de partaj judiciar, mi s-au atribuit niste terenuri care sunt următorii pasi care trebuie să-i fac pentru a face titlul de proprietate dupa rananerea definiticva a hotărârii judecătorești. Multumesc
Hotărârea obținută constituie titlu de proprietate.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inscriere in cartea funciara maria2010 maria2010 Buna ziua, In cazul in care am o hot.jud.de atribuire a unui imobil si nu am nici un alt act de proprietate al imobilului cum pot sa fac inscrierea in ... (vezi toată discuția)
Titlul de mostenitor maria dinca maria dinca Buna ziua, As dori sa stiu care sunt pasii pentru obtinerea titlului de proprietate in conditiile in care exista un certificat de mostenitor(mostenitori ... (vezi toată discuția)
Hotarare judecatoreasca apoi...... deces nvp_playboy nvp_playboy In urma unei hotarari judecatoresti de acum 10 ani , un partaj succesoral , persoana X primeste 2 bucati de pamant , ceilalti 5 participanti la succesiune ... (vezi toată discuția)