Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Am comandat un smartwatch pe emag, firma de curierat ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Am comandat un smartwatch pe emag, firma de curierat samday nu ...

Am comandat un smartwatch pe emag, firma de curierat samday nu mi-a livrat ceasul deși pe sait-ul emag apare ca livrarea s-a făcut. Ce aș putea să fac.
Sunati la firma de curierat , iar daca nu se rezolva sesizati OPC-ul.
Luati legatura cu vanzatorul. Produsul a fost cumparat chiar de la emag?
Da