Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Bună ziua, se poate cumula pensia cu salariul în ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Bună ziua, se poate cumula pensia cu salariul în cazul unui ...

Bună ziua, se poate cumula pensia cu salariul în cazul unui funcționar public ? Mulțumesc
Da, se poate cumula pensia cu salariul în cazul unui funcționar public .
Mulțumesc. Din câte știam nu se mai putea face asta, și asta de curând. Îmi puteți spune vă rog și ultima lege care reglementează această problemă ?