Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Am o casa de vacanta in judetul Neamt. Pot sa ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Am o casa de vacanta in judetul Neamt. Pot sa inmatriculez auto?

Am o casa de vacanta in judetul Neamt. Pot sa inmatriculez in Neamt, pe baza actelor casei, o masina pe care o cumpar acolo (eu pastrand domiciiul in Bucuresti)?
george-neagu, moderator
Daca aveti domiciliul stabil in Bucuresti,nu puteti inmatricula vehiculul la locatia din Neamt