Forum Discuţii juridice Forumul specialiştilor - index al ... Înmatriculare
Discuție deschisă în Forumul specialiştilor - index al legilor aplicabile unor cazuri din practica judiciară

Înmatriculare

Se poate inmatricula o mașină la DPRCIV București dacă ești din alt judet si nu ai domiciliul în București?Intreb, deoarece in prahova programarile sant și la trei luni.
Marian Baciu, utilizator
Nu se poate inmatricula vehiculul decat in judetul unde aveti domiciliul stabil