avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 435 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Credeti ca s ar sesiza Anaf ul daca as incepe sa vand ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Credeti ca s ar sesiza Anaf ul daca as incepe sa vand produse ...

Credeti ca s ar sesiza Anaf ul daca as incepe sa vand produse contradacute? (4-5 produse pe luna) sau si ar bate capul pentru o suma asa mica?
Cel mai recent răspuns: Livius Laslau , Consilier juridic 06:54, 18 August 2023
Buna dimineața!
Postați intenția Dvs și pe site-ul ANAF și pe cel al Poliției Romane. Asa o sa fiți protejat 100%.
Succes și numai se bine!
Ultima modificare: Vineri, 18 August 2023
Livius Laslau, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Site web platit dar nereceptionat I.Monica I.Monica Buna ziua! In luna iunie am contractat o firma pentru executia unui site web. Am semnat un contract si mi-au trimis o oferta detaliata cu toate serviciile de ... (vezi toată discuția)
Marca inregistrata !!! kisscash kisscash Buna ziua, Cine-si poate da cu parerea in urmatoarea speta : 1. In luna ianuarie 2010 am cumparat un domeniu de Internet pe viatza (ex: www.exemplu.ro). 2. ... (vezi toată discuția)
Comanda online, factura generata si primita, ei refuza sa livreze produsele din cauza laviniagabriela laviniagabriela As avea si eu nevoie de un sfat. Am comendat online doua produse(accesorii telefon)- o husa si o folie de protectie. Pretul produselor, conform informatiilor ... (vezi toată discuția)