Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Credeti ca s ar sesiza Anaf ul daca as incepe sa vand ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Credeti ca s ar sesiza Anaf ul daca as incepe sa vand produse ...

Credeti ca s ar sesiza Anaf ul daca as incepe sa vand produse contradacute? (4-5 produse pe luna) sau si ar bate capul pentru o suma asa mica?
Buna dimineața!
Postați intenția Dvs și pe site-ul ANAF și pe cel al Poliției Romane. Asa o sa fiți protejat 100%.
Succes și numai se bine!
Livius Laslau, Consilier juridic